Inloggen Social Schools

Ik wil kennismaken/aanmelden Open Ochtenden

  • Kom je graag kijken en sfeer proeven?

Ieder schooljaar is er een centrale aanmelddatum voor alle scholen in Venray. Op deze dag moeten alle kinderen, die in het daaropvolgende schooljaar het basisonderwijs zullen bezoeken, worden aangemeld. Je krijgt hierover bericht van de gemeente. De centrale aanmeldingsdatum voor schooljaar 2023-2024 is maandag 30 januari 2023 tot 17.15 uur!

Ook in de loop van het schooljaar kunnen kinderen worden aangemeld. Je kunt daarvoor een afspraak maken met de directeur van de school. Je bent van harte welkom voor een oriënterend gesprek .

Wil je graag een kijkje komen nemen onder schooltijd? Dat kan tijdens de open ochtenden. Deze staan voor dit schooljaar gepland op 22 en 25 november, 13 en 16 december, 10, 18, 20 en 27 januari.  Op deze ochtenden wordt 2x informatie en een rondleiding gegeven. De tijden zijn van 9.00 tot 10.30 en van 10.30 tot 12.00 uur. Aanmelden voor een van deze blokken  kan via mail: r.peters@spovenray.nl of telefonisch: 0478-550351. Uiteraard is jullie kind ook welkom. 

Enkele weken voordat jullie kind onze school gaat bezoeken, neemt de groepsleerkracht contact met je op om een afspraak te maken. Daarbij wordt o.a. afgesproken op welk moment jullie kind kan komen wennen.